• 02145102
  • شنبه تا چهارشنبه 8 صبح الی 5 بعد از ظهر

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر موبایل GLX

 تعمیر موبایل GLX

تعمیرات موبایل GLX در این مرکز به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان نرم افزاری و سخت افزاری و با بهره مندی از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد. مرکز تعمیرات موبایل ایسوس ضمن تعهد به اجرای تمامی اصولِ مشتری‌مدار، خود را ملزم به ارائه‌ بالاترین سطحی کیفی خدمات و کسب رضایت تمامی مشتریان ساخته است. کادر فنی تعمیرات موبایل جی ال ایکس در راستای رسیدن به این اهداف، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح فنی و کیفی خدمات، تمامی سرویسهای ارائه شده در این مرکز را گارانتی نماید.

 

کارشناسان فعال در مرکز نمایندگی تعمیرات موبایل جی ال ایکس ضمن آشنایی با ویژگی‌های خاص این تولیدات، به دلیل در اختیار داشتن تجهیزات خاص تعمیر ،که بالاترین سطح سازگاری با موبایل های جی ال ایکس را دارند ، قادر به تعمیر و ترمیم تمامی عیوب و اختلالات ایجاد شده در موبایل GLX هستند.

 

تمامی اقدامات تعمیر در نمایندگی ، بر اساس استانداردهای جهانی و اصول علمی مطرح شده از سوی کارخانه GLX صورت می پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به این مرکز تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایید.

 

نمایندگی موبایل GLX , نمایندگی گوشی GLX , تعمیر سخت افزاری موبایل GLX , تعمیر سخت افزاری گوشی GLX , تعمیرات سخت افزاری موبایل GLX ,تعمیرات سخت افزاری گوشی GLX , تعمیر موبایل GLX , تعمیر گوشی GLX , تعمیرات موبایل GLX , تعمیرات گوشی GLX , تعمیرگاه موبایل GLX , تعمیرگاه گوشی GLX , خدمات پس از فروش موبایل GLX , خدمات پس از فروش گوشی GLX , نمایندگی تخصصی موبایل GLX ,نمایندگی تخصصی گوشی GLX , تعمیر تخصصی موبایل GLX , تعمیر تخصصی گوشی GLX , تعمیرات تخصصی موبایل GLX , تعمیرات تخصصی گوشی GLX

 

 

شرکت رایان دل کوک فعالیت تخصصی خود را از سال 1377 آغاز نموده و هم اکنون یکی از فعالان بنام و مدرن در زمینه خدمات تخصصی و همچنین نمایندگی رسمی جی ال ایکس در تهران جهت ارائه محصولات و خدمات پس از فروش می باشد. این شرکت با بکاربگیری مهندسین مجرب و فعال خدمات منحصر بفردی به افراد حقیقی و حقوقی در طول سالیان ارائه داده است. شعار این شرکت احترام به مشتری و حفظ حقوق حقه آنها می باشد  که در این راه با مشارکت شما عزیزان بتوانیم خدماتی در خور شایستگی شما عزیزان ارائه دهیم .

© 2020 GLX IRAN. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour